• 649,00 zł 659,00 zł
  obniżka
  659,00 zł

  Ten młody węgiel płomienny importujemy bezpośrednio od dostawców z Czech. Do naszych klientów dociera produkt wysokiej jakości, który pakowany jest w odpowiednio zaprojektowane worki ułatwiające jego transport, przechowywanie i przenoszenie.

  stworek julekOpał workowany
  stworek julekCena za 1 tonę opału (50 worków x 20 kg = 1000 kg)
  stworek julekWartość opałowa: 20-22 MJ/kg
  stworek julekDarmowa dostawa na terenie całego kraju
  stworek julekOpał dostarczany na palecie bezzwrotnej
  stworek julekDostępna również paleta 500 kg (0.5 tony)

  Obniżka!
 • 777,00 zł 799,00 zł
  obniżka
  799,00 zł

  Wysokiej jakości opał z polskich kopalń. Posiada bardzo dobre właściwości grzewcze i pozwala na utrzymanie wysokich parametrów pracy kotła. Jest przeznaczony do pieców z podajnikiem a jego właściwości potwierdzają wyniki badań przeprowadzone przez niezależną firmę.

  stworek julekOpał workowany
  stworek julekCena za 1 tonę opału (50 worków x 20 kg = 1000 kg)
  stworek julekWartość opałowa: 22-24 MJ/kg
  stworek julekDarmowa dostawa na terenie całego kraju
  stworek julekOpał dostarczany na palecie bezzwrotnej
  stworek julekDostępna również paleta 500 kg (0.5 tony)

  Obniżka!
 • 859,00 zł 880,00 zł
  obniżka
  880,00 zł

  Ekogorszek CALORUM 27 to wysokoenergetyczny opał pochodzący od polskich dostawców. Magazynowany w sposób zapewniający zachowanie jego pełnych właściwości, workowany bezpośrednio po otrzymaniu zamówienia od klienta. Dzięki specjalnie zaprojektowanym workom nasi klienci mają pewność, że dostarczony towar zachowa wszystkie swoje właściwości.

  stworek julekOpał workowany
  stworek julekCena za 1 tonę opału (50 worków x 20 kg = 1000 kg)
  stworek julekWartość opałowa: 26-27 MJ/kg
  stworek julekDarmowa dostawa na terenie całego kraju
  stworek julekOpał dostarczany na palecie bezzwrotnej
  stworek julekDostępna również paleta 500 kg (0.5 tony)

  Obniżka!
Wyświetlane 3 z 3 produktów

EKOGROSZEK

Oferujemy Państwu trzy rodzaje ekogroszku o różnej kaloryczności, które mogą być stosowane jako opał samodzielny lub jako domieszka do węgla o innych parametrach. Jest to produkt najwyższej jakości, którego parametry potwierdzone są stosownymi certyfikatami, które wystawiły niezależne firmy w drodze analizy naszego opału.

 • Ekogroszek workowany CALORUM 22 – wytworzony z młodego węgla płomiennego. Kosztem mniejszej kaloryczności otrzymujemy tani węgiel idealne nadający się jako domieszka do innych rodzajów opału. Mimo mniejszej kaloryczności jego parametry pozwalają stosować go również jako samodzielne paliwo zapewniające tanie ogrzewanie domu i ekonomiczne wykorzystanie instalacji centralnego ogrzewania. Wartość opałowa 20-22 MJ/kg, zawartość popiołu 5-7%, wilgotność 20-25%.

 • Ekogroszek workowany CALORUM 24 – dostarczany przez polskie kopalnie, wysokiej jakości węgiel stosowany samodzielnie albo jako domieszka do opału o innej kaloryczności. Pozwala zredukować koszty ogrzewania, a w wielu wypadkach jest całkowicie wystarczający do stosowania go jako samodzielny opał. Nie tylko pozwala na ekonomiczne wykorzystanie mocy kotła, ale również zredukować ilość osadów odkładających się w piecu przy stosowaniu tańszego węgla. Wartość opałowa 22-24 MJ/kg, zawartość popiołu 8-14%, wilgotność 10-18%.

 • Ekogroszek workowany CALORUM 27 – obecnie najbardziej kaloryczny z naszych ekogroszków. Możemy go mieszać z innymi opałami tego typu lub zasypywać piec tylko nim. Jego wysoka kaloryczność pociąga za sobą stosunkowo wyższą cenę, jednak mamy możliwość zredukowania ilości węgla przepalanego przez nasz piec. Dlaczego? Wyższa kaloryczność pozwala na stosowanie mniejszych ilości do ogrzania naszego domu. Oznacza to, że ten węgiel kamienny może okazać się stosunkowo tanim opałem do użytku w piecach z podajnikami automatycznymi. Wartość opałowa 26-27 MJ/kg, zawartość popiołu 7-9%, wilgotność 8-12%.

Każdy z naszych węgli jest dostarczany w 20 kg workach, na paletach bezzwrotnych, z dołączonymi niezbędnymi dokumentami oraz certyfikatem jakości. Gwarantujemy bezpłatny transport na terenie całego kraju oraz możliwość dokupienia usług dodatkowych na terenie woj. wielkopolskiego. W przypadku stwierdzenia, że nasz opał nie spełnia Państwa wymagań, prosimy o kontakt – mają Państwo prawo zwrócić wadliwy towar, a my go odbierzemy.

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość zamówienia kilku rodzajów opału na jednej palecie, dzięki usłudze "Stwórz własną paletę opału". Będą mieli Państwo możliwość przetestowania naszego towaru w ramach jednego zamówienia, które oczywoście zostanie dostarczone bezpłatnie na terenie całego kraju! Jeśli miejsce dostawy znajduje się na terenie woj. wielkopolskiego możliwe jest również dokuppienie do zamówienia naszych usług dodatkowych.

POGODA
www.swiatpogody.pl