• 899,00 zł

  Węgiel o niższej kaloryczności, za to bardziej przystępnej cenie. Ten rodzaj opału jest najczęściej wybierany przez mniejsze gospodarstwa domowe jako samodzielne paliwo do pieca lub domieszka do droższego, bardziej kalorycznego węgla redukująca koszty opalania.

  Węgiel Orzech CALORUM 24 SPECYFIKACJA

 • 949,00 zł

  Wysokiej jakości węgiel pochodzący z polskich kopalń w przystępnej cenie i gwarancją szybkiej dostawy. Doskonale nadaje się do opalania tradycyjnych kotłów, pieców kaflowych i kuchenek węglowych. Jego właściwości potwierdzają wyniki niezależnych badań.

  Węgiel Orzech CALORUM 26 Specyfikacja

Wyświetlane 2 z 2 produktów

WĘGIEL ORZECH

Pomimo ogromnego zainteresowania na przestrzeni ostatnich lat ekogroszkiem,  niekwestionowanym królem w polskich kotłowniach wciąż pozostaje węgiel typu orzech.  Wysokoenergetyczne materiały opałowe z węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalni, to niezawodny sposób na domowe ciepło. Bardzo częstym zjawiskiem na polskim rynku węgli jest sprzedaż importowanego towaru zza wschodniej granicy, którego kaloryczność może być nawet o połowę niższa. Kupując na iCieplo.pl mają Państwo pewność, że węgiel orzech pochodzi z polskiej kopalni, a jego specyfikacja jest zgodna z tą przedstawioną na stronie. W celu potwierdzenia jakości oferowanego przez nas węgla kamiennego, wraz z dostawą otrzymują Państwo certyfikat wystawiony przez niezależną firmę, dostępny również TUTAJ. W naszej ofercie znajdą Państwo dwa rodzaje węgla typu orzech.

 • Węgiel Orzech CALORUM 24 – posiada parametry pozwalające na stosowanie go jako samodzielny opał. Dzięki naszym dostawcom i wewnętrznym kontrolom jakości węgla wiemy, jakie właściwości ma nasz opał, a klient dostaje certyfikat jego jakości wraz z każdą paletą towaru. Jest to tańszy zamiennik za węgiel o wyższej kaloryczności.

 • Węgiel Orzech CALORUM 26 to tradycyjny wysokoenergetyczny węgiel kamienny z polskiej kopalni. Przeznaczony do stosowania w kotłach tradycyjnych i nie tylko węgiel typu 31.2 charakteryzuje się wysoką kalorycznością na poziomie 26 MJ/kg. Nieznaczna spiekalność ułatwi obsługę pieca. Węgiel Orzech CALORUM 26 stosowany samodzielnie i jako domieszka, zapewnia efektywność instalacji i ekonomiczność inwestycji. Dzięki naszej usłudze tworzenia własnej palety opału możemy zamówić go w zestawieniu z innym węglem z naszej oferty w celu przetestowania lub jako domieszkę do opału o mniejszej kaloryczności.

Wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu taniego węgla o wysokich parametrach. Nasz wewnętrzny system kontroli jakości zapewnia, że w worku znajduje się zawsze odpowiednia ilość opału, bez dodatku innych substancji. Potwierdzeniem właściwości oferowanego sortymentu jest również certyfikat, który dostarczamy wraz z fakturą zakupową. Choć mogą Państwo znaleźć tani węgiel, to nasza oferta składa się wyłącznie ze sprawdzonego towaru, który otrzymujemy od naszych stałych dostawców.

POGODA
www.swiatpogody.pl