• 739,00 zł

    Miał węglowy to wydajny opał, pozwalający osiągnąć stosunkowo duże oszczędności kosztem kontrolowania procesu spalania. Jest to doskonały wybór dla osób posiadających kotły wyposażone w moduły sterowania lub skłonne do samodzielnej kontroli pieca w zamian za wspomniane oszczędności.

    Miał Węglowy CALORUM 23 Specyfikacja

Wyświetlane 1 z 1 produktów

MIAŁ

Uzupełnieniem naszej oferty węgla grubego i ekogroszku jest miał węglowy. Jest to paliwo wysokiej jakości przeznaczone do pieców uniwersalnych i tradycyjnych. Ze względu na specyfikę spalania zalecamy nadzorowanie pieca lub używanie sterowników i systemów nadzorujących, w które zaopatrzone są nowoczesne kotły grzewcze.

Miał węglowy CALORUM 23 to najdrobniejszy sortyment węgla dostępny w naszej ofercie. Posiada sprawdzone parametry, które wystarczą do użytkowania go jako samodzielnego opału. Stosunek ceny do jakości pozwala na uzyskanie taniego ciepła kosztem nakładu czasu na sporadyczne kontrolowanie paleniska. Ważne: miał w piecach zasypowych rozpalamy od góry. Pozwoli to na prawidłowy przebieg spalania węgla. Nasz miał węglowy cechuje się wartością opałową na poziomie 23-24 MJ/kg przy zawartości popiołu rzędu 9-12% i wilgotności 10-18%.

W ramach ceny naszego miału zapewniamy Państwu darmowy transport na terenie całej Polski. Osoby zamieszkałe na terenie woj. wielkopolskiego mogą skorzystać z usług dodatkowych, które ułatwią użytkowanie Państwa kotłowni i pozwolą na oszczędność czasu i wygodę.

POGODA
www.swiatpogody.pl