• 789,00 zł

  Ekogroszek Calorum  – Ten młody węgiel płomienny importujemy bezpośrednio z czeskich kopalni. Produkowany z węgla brunatnego Ekogroszek Calorum charakteryzuje się praktycznie zerową spiekalnością (RI>0.7), co zapewnia Państwu bardzo wygodną obsługę kotła na ekogroszek. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości ekogroszek workowany, który pakowany jest w odpowiednio zaprojektowane worki ułatwiające jego transport, przechowywanie.

  Ekgroszek Workowany CALORUM 22 Specyfikacja

 • 849,00 zł

  Produkowany z węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalni Ekogroszek Calorum 24, to wysokiej klasy opał charakteryzujący się bardzo niską zawartością popiołu i siarki utrzymującą się na poziomie kolejno poniżej 8% i 0,25%, co znacznie ułatwi Państwu konserwację kotłów. Nasz Ekogroszek Calorum 24 posiada bardzo dobre właściwości grzewcze i pozwala na utrzymanie wysokich parametrów pracy kotła. Jest przeznaczony do pieców z podajnikiem a jego właściwości potwierdzają wyniki badań przeprowadzone przez niezależną firmę.

  Ekogroszek Workowany CALORUM 24 Specyfikacja

 • 899,00 zł

  Ekogorszek CALORUM 27 to bardzo dojrzały węgiel kamienny pochodzący z polskich kopalni, z którego produkowany jest Ekogroszek Calorum 27, to najmocniejszy z produktów znajdujących się w naszej ofercie. Jego bardzo wysoka wartość opałowa zapewni Państwu pożądane temperatury. Pozostałe parametry oferowanego przez nas Ekogorszku Calorum 27 zapewnią łatwą i czystą obsługę kotła. Nasz produkt magazynowany jest w sposób zapewniający zachowanie jego pełnych właściwości, po to, aby otrzymali Państwo produkt najwyższej klasy.

  Ekogroszek Workowany CALORUM 27 Specyfikacja

 • 899,00 zł

  Węgiel o niższej kaloryczności, za to bardziej przystępnej cenie. Ten rodzaj opału jest najczęściej wybierany przez mniejsze gospodarstwa domowe jako samodzielne paliwo do pieca lub domieszka do droższego, bardziej kalorycznego węgla redukująca koszty opalania.

  Węgiel Orzech CALORUM 24 SPECYFIKACJA

 • 949,00 zł

  Wysokiej jakości węgiel pochodzący z polskich kopalń w przystępnej cenie i gwarancją szybkiej dostawy. Doskonale nadaje się do opalania tradycyjnych kotłów, pieców kaflowych i kuchenek węglowych. Jego właściwości potwierdzają wyniki niezależnych badań.

  Węgiel Orzech CALORUM 26 Specyfikacja

 • 739,00 zł

  Miał węglowy to wydajny opał, pozwalający osiągnąć stosunkowo duże oszczędności kosztem kontrolowania procesu spalania. Jest to doskonały wybór dla osób posiadających kotły wyposażone w moduły sterowania lub skłonne do samodzielnej kontroli pieca w zamian za wspomniane oszczędności.

  Miał Węglowy CALORUM 23 Specyfikacja

Wyświetlane 6 z 6 produktów

WĘGIEL

Oferowany przez nas węgiel brunatny i kamienny, to najwyższej klasy produkt pochodzący głównie z polskich kopalni. Różnorodność naszego asortymentu pozwoli Ci na dobranie odpowiedniego dla Twojego pieca opału. Wysoka kaloryczność, niska wilgotność oraz znikoma zawartość popiołu sprawią, że utrzymanie odpowiedniej temperatury w domowym zaciszu stanie o wiele prostsze.

POGODA
www.swiatpogody.pl