• 789,00 zł

  Ekogroszek Calorum  – Ten młody węgiel płomienny importujemy bezpośrednio z czeskich kopalni. Produkowany z węgla brunatnego Ekogroszek Calorum charakteryzuje się praktycznie zerową spiekalnością (RI>0.7), co zapewnia Państwu bardzo wygodną obsługę kotła na ekogroszek. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości ekogroszek workowany, który pakowany jest w odpowiednio zaprojektowane worki ułatwiające jego transport, przechowywanie.

  Ekgroszek Workowany CALORUM 22 Specyfikacja

 • 849,00 zł

  Produkowany z węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalni Ekogroszek Calorum 24, to wysokiej klasy opał charakteryzujący się bardzo niską zawartością popiołu i siarki utrzymującą się na poziomie kolejno poniżej 8% i 0,25%, co znacznie ułatwi Państwu konserwację kotłów. Nasz Ekogroszek Calorum 24 posiada bardzo dobre właściwości grzewcze i pozwala na utrzymanie wysokich parametrów pracy kotła. Jest przeznaczony do pieców z podajnikiem a jego właściwości potwierdzają wyniki badań przeprowadzone przez niezależną firmę.

  Ekogroszek Workowany CALORUM 24 Specyfikacja

 • 899,00 zł

  Ekogorszek CALORUM 27 to bardzo dojrzały węgiel kamienny pochodzący z polskich kopalni, z którego produkowany jest Ekogroszek Calorum 27, to najmocniejszy z produktów znajdujących się w naszej ofercie. Jego bardzo wysoka wartość opałowa zapewni Państwu pożądane temperatury. Pozostałe parametry oferowanego przez nas Ekogorszku Calorum 27 zapewnią łatwą i czystą obsługę kotła. Nasz produkt magazynowany jest w sposób zapewniający zachowanie jego pełnych właściwości, po to, aby otrzymali Państwo produkt najwyższej klasy.

  Ekogroszek Workowany CALORUM 27 Specyfikacja

Wyświetlane 3 z 3 produktów

PIEC Z PODAJNIKIEM

Oferujemy Państwu trzy rodzaje ekogroszku o różnej kaloryczności, które mogą być stosowane jako opał samodzielny lub jako domieszka do węgla o innych parametrach. Nasz ekogroszek został poddany badaniom, które potwierdziły wysokie parametry naszego opału. Przeznaczone do pieców z podajnikami automatycznymi:

 • Ekogroszek CALORUM 22 – tani węgiel płomienny o niższej kaloryczności i dobrej czystości. Zapewnia wysoką sprawność pieców centralnego ogrzewania przy niskich kosztach zakupu. Może być również stosowany jako domieszka do innych rodzajów węgla w celu redukcji kosztów ogrzewania.

 • Ekogroszek CALORUM 24 – pochodzący z polskich kopalni węgiel, który stosowany jest jako samodzielne paliwo lub domieszka do innych rodzajów ekogroszku. Stosunek ceny do kaloryczności sprawia, że jest to opał idealnie nadający się do opalania pieców zasilających mniejsze i średnie instalacje. Pozwala na ograniczenie kosztów opału przy jednoczesnym zapewnieniu dostatecznie wysokich parametrów, aby efektywnie wykorzystać moc pieca.

 • Ekogroszek CALORUM 27 – najwyższej jakości opał wytworzony z węgla kamiennego o wysokiej kaloryczności i parametrach. Jest idealny dla średnich i dużych instalacji, zarówno jako domieszka, jak i opał samodzielny. Choć stosunkowo droższy od taniego opału o mniejszej kaloryczności, to pozwala na zredukowanie ilości przepalanego paliwa i znaczną redukcję zanieczyszczeń osadzających się w piecu i instalacji kominowej.

Każdy z naszych ekogroszków został przebadany pod kątem jego parametrów, a świadectwa jego kaloryczności i czystości udostępniamy zarówno na stronach iCieplo.pl, jak i przesyłamy wraz z każdą zamówioną paletą towaru. Wraz z zamówieniem otrzymają Państwo darmowy transport, a mieszkańcy woj. wielkopolskiego mogą dołączyć do swojego koszyka usługi dodatkowe, które ułatwią odbiór zamówienia, eksploatację kotłowni i pozbywanie się odpadów powstałych w wyniku spalania naszego węgla.

POGODA
www.swiatpogody.pl