DOSTAWA I PŁATNOŚCI

Oferowany przez na asortyment dostarczany jest pod Twoje drzwi najpóźniej 10 dni roboczych od złożenia zamówienia. Płatności za zakupiony u nas towar możesz dokonać internetowo, za pośrednictwem usługi Przelewy 24 bądź osobiście, w momencie odbioru towaru.

Warunki dostawy

- Węgiel dostarczamy za darmo w całej Polsce.

- Dostawa możliwa jest już od 500kg.

- Dzięki stale utrzymywanym wysokim stanom magazynowym jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości towar w krótkim czasie.

- Każda paleta z towarem przed wysyłką poddawana jest kontroli jakości.

- Worki z mikrowentylacją, zabezpieczeniem antypoślizgowym, z dodatkiem środków przeciwko niskim temperaturom oraz promieniom UV zabezpieczone są kapturem termokurczliwym.

- Dzięki użyciu najwyższej jakości materiałów do pakowania możliwe jest przechowywanie naszego węgla na zewnątrz, bez strat jakościowych.

- Transport zlecany jest największym firmom logistycznym w Polsce, co gwarantuje wysoki poziom obsługi naszych klientów.

- Istnieje również możliwość organizacji specjalnego transportu dla klientów posiadających mniejszą bramę, czy mieszkających przy wąskiej ulicy. Podczas zakupów wystarczy nas o tym poinformować.

- Na terenie Wielkopolski specjalnie dla naszych klientów wprowadziliśmy testowy pakiet usług. Po wejściu w „Koszyk” poprzez wpisanie swojego kodu pocztowego mają Państwo możliwość sprawdzenia dostępności usług w miejscu swojego zamieszkania. 
Polecamy częste wizyty na naszej stronie internetowej ponieważ cały czas staramy się rozwijać naszą ofertę. 

- Nasza firma korzysta z usług najbezpieczniejszych operatorów płatności online. Dzięki temu Państwa pieniądze zawsze docierają do nas w bezpieczny sposób, a nam pozwala to szybciej przygotować zamówiony towar do wysyłki. 


POGODA
www.swiatpogody.pl