Specyfikacja

Rodzaj piecaPiec z podajnikiem automatycznym
Wartość opałowa [MJ/kg]21-23
Granulacja [mm]5-25
Wilgotność [%]od 5
Popiół [%]7,92
Siarka [%]0,22
MarkaCALORUM
Ciepło spalania [Mj/kg]23-25
Waga worka [kg]20
Raport z badań

Ekogroszek workowany CALORUM 23MJ/kg

Cena Brutto 789,00 zł

Łączna Cena Brutto 789,00 zł


Opis produktu

Dobry ekogroszek - zawsze w korzystnej cenie!

Ekonomiczny opał do kotłów z podajnikiem, który można stosować w formie czystej lub jako domieszkę do węgla pochodzącego z polskich kopalń. Dzięki szczególnej dbałości o jakość przechowywania i transportu możemy zapewnić, że nasz ekogroszek posiada prawidłową wilgotność, wagę i wysoką kaloryczność, która zapewni Państwu satysfakcję i dobrą wydajność instalacji grzewczej.

Wygodna i szybka dostawa

Nasz węgiel przyjedzie do Ciebie na palecie, umieszczony w wytrzymałych workach, które dla wzmocnienia ochrony zostaną zabezpieczone specjalnie zaprojektowanym kapturem z folii termokurczliwej. Takie zabezpieczenie zapewnia zachowanie prawidłowych parametrów opału także podczas transportu. Wszystko po to, aby zakupiony ekogroszek był dostarczany do klienta w idealnych warunkach, zapewniających najlepszą efektywność jego użycia.

Dodatkowo nasze worki zostały pomyślane jako środki do magazynowania opału. W procesie ich produkcji wykorzystywane są dodatki dające dodatkową ochronę przed promieniami UV oraz mrozem – można je magazynować na wolnym powietrzu.

Ponieważ waga każdego worka jest stała, w łatwy sposób policzysz ilość dowiezionego do Ciebie węgla. Takie rozwiązanie to również ogromna wygoda. Węgiel można w łatwy sposób przetransportować bez konieczności brudzenia siebie, podwórka czy pomieszczeń wewnętrznych. A jeśli nie masz ochoty na noszenie worków, a dostawa ma zostać wykonana na terenie wielkopolski mamy dla Ciebie dodatkową usługę, która jeszcze bardziej ułatwi korzystanie z naszych produktów. Masz możliwość zamówienia towaru wraz z usługą wniesieniaDzięki mniejszej wadze pojedynczego worka i wygodnej rączce ułatwiającej jego przenoszenie, zasypywanie zasobnika automatycznego czy dosypywanie opału do pieca nie stanowią już problemu.

Darmowy transport i zwrot

Pamiętaj, że jeśli nie będziesz zadowolony z naszego opału masz prawo do zwrotu w ciągu 14 dni od dnia dostawy, a my odbierzemy go od Ciebie bezpłatnie i bez zbędnych pytań! Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza! 


Zapraszamy do zakupów wraz z iCieplo.pl i skorzystania z możliwości skomponowania własnej palety.

Opinie

Grzes

Polecam bo warto

Dobry towar w dobrej cenie

Za te pieniądze to bardzo dobry węgiel. Polecam

OK

Wszystko ok, pali sie i szybko doszedl. Worki tez ok.

Dobry wegiel

Lepszy niz ten co kupowalem wczesniej. Wszyscy mili i robia zamowienia przez telefon.

Czeski ekogroszek

Nie wiedziałam, że taki węgiel w ogóle istnieje. Na początku bałam się, ale teraz jest ok. Żadnych problemów ze spalaniem i tym dostawcą. Polecam

Jestem zadowolony

Towar dotarł na czas. Był problem z dojazdem to Pani z tej firmy załatwiła mniejsze auto. Towar bez zastrzerzeń.

Tani i dobry

Pierwszy raz kupowalem taki ekogroszek. Troche brazowy, ale tak to jest dobry. Suchy i tempereature daje.

Fajny

Witam, niezłe paliwo. Spala się do końca i daje potrzebną temp.
Lepszy niż ten z marketu.

Dobry i tani

Pierwszy raz kupiłem czeski ekogroszek i naprawdę jestem zadowolony. Na takie temperatury naprawdę ok.

Dodaj opinię

Napisz opinię

Ekogroszek workowany CALORUM 23MJ/kg

Ekogroszek workowany CALORUM 23MJ/kg

Ekogroszek Calorum  – Ten młody węgiel płomienny importujemy bezpośrednio z czeskich kopalni. Produkowany z węgla brunatnego Ekogroszek Calorum charakteryzuje się praktycznie zerową spiekalnością (RI>0.7), co zapewnia Państwu bardzo wygodną obsługę kotła na ekogroszek. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości ekogroszek workowany, który pakowany jest w odpowiednio zaprojektowane worki ułatwiające jego transport, przechowywanie.

Ekgroszek Workowany CALORUM 22 Specyfikacja

POGODA
www.swiatpogody.pl