Specyfikacja

Rodzaj piecaPiec z podajnikiem automatycznym
Wartość opałowa [MJ/kg]24-26
Granulacja [mm]5-25
Wilgotność [%]od 9
Popiół [%]10,05
Siarka [%]0,99
MarkaCALORUM
Ciepło spalania [Mj/kg]25-27
Waga worka [kg]20
Raport z badań

Ekogroszek workowany CALORUM 26MJ/kg

Wydłużony czas oczekiwania. Skontaktuj się z nami pod adresem sklep@icieplo.pl w celu poznania terminu realizacji.

Cena Brutto 849,00 zł

Łączna Cena Brutto 849,00 zł


Opis produktu

Polski ekogroszek czyli solidny opał w dobrej cenie!

Pochodzący z polskich kopalń ekogroszek cechuje się większą dojrzałością niż jego czeski odpowiednik. Posiada wyższą kalorykę i lepsze właściwości opałowe dzięki temu, że w mniejszym stopniu chłonie wilgoć i nie jest tak podatny na warunki atmosferyczne. Biorąc pod uwagę współczynnik ceny do jakości jest to jedno z najlepszych rozwiązań przeznaczonych dla pieców z automatycznymi podajnikami.

Gwarancja odpowiedniej wagi i suchości węgla!

O oferowane przez nas produkty dbamy przez cały proces logistyczny i magazynowy, dzięki czemu do klienta trafia opał najwyższej jakości. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży zapewniamy klientom transport w warunkach, które pozwalają na pełne zachowanie parametrów węgla – zwłaszcza jego suchość. To z kolei zapewnia właściwą kaloryczność opału i prawidłowy przebieg procesu spalania.

Nasz węgiel jest pakowany w specjalnie zaprojektowane worki, które zostały wzbogacone o dodatki chroniące przed promieniami UV i mrozem, dzięki czemu idealnie nadają się do składowania na wolnym powietrzu. Produkty workowane są zgodnie z zamówieniami klienta, więc na bezzwrotne palety zawsze trafia opał ze świeżej dostawy, a umieszczone po bokach worka molety antypoślizgowe gwarantują stabilność ładunku w transporcie. Dodatkowym zabezpieczeniem jest dedykowany kaptur z folii termokurczliwej, który sprawia, że ładunek na palecie zawsze będzie miał odpowiednie właściwości.

CALORUM 24 posiada certyfikat poświadczający jego parametry. Sprawdź co kupujesz!

Czystość składowania i wygoda podczas użytkowania

Oferowane przez nas rozwiązanie całkowicie eliminuje możliwość powstania zanieczyszczeń. Nigdy więcej nie będą Państwo zmuszeni do czyszczenia ścian czy mycia kostki brukowej przed domem. Zarówno miejsce składowania, jak i kotłownia pozostaną czyste, a uchwyt na worku ułatwi jego przenoszenie.

Teraz opalanie domu nie będzie kosztować Cię tak wiele wysiłku. Ponadto na Twoje życzenie i za drobną opłatą nasz pracownik z przyjemnością wniesie zamówiony opał we wskazane przez Ciebie miejsce. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia kilku rodzajów oferowanego przeznas opału na jednej palecie.

Możliwość zwrotu towaru

Pamiętaj! Jeśli nie będziesz zadowolony z naszego opału, masz prawo go zwrócić w ciągu 14 dni od dnia dostawy, a my odbierzemy go od Ciebie bezpłatnie! Satysfakcja naszych klientów nie jest dla nas jedynie sloganem.

Zapraszamy do zakupów!

Opinie

Miesiąc

Czekałem równy miesiąc,ale opłacało się. Polecam

eko

ja zamówiłem 3 lutego i czekam pozatym nie mozna sie dodzwonic przewaznie zajety chyba maja tyle zamowien

Bez zastrzezen

Wyslali po 6 dniach, ale wegiel suchy i bez spieków. Czasem lepiej poczekac. Nie klamia

Polecam

Może nie jest najwyższej kaloryczności, ale jak dla mnie w zupełności wystarczający. Za te pieniądze naprawdę warto i to z darmową dostawą do domu.

Ekogroszek

Zamówiłem przez neta. Dostarczyli i nie jest mokry. Nawet teraz. Pali sie ok.

Polecam!

Szybka wysyłka, wysoka jakość! Polecam!

Mi sie podoba

Zamówiłem pierwszy raz przez internet i odziwo się nie zawiodłem. Zapłaciłem przy odbiorze, a towar pali sie jak powinien. Zamawiam za tydzień kolejną tonę.

Niezły

Kupiłem już 2 razy i nie ma żadnyh problemów. Zamawiam na telefon i nie muszę się z niczym męczyć. Ostatnio jeden worek był przerwany, a tak to jest dobry.

Wszystko ok

Ekogroszek ok, nie za wilgotny, stosuję od kilku dni i pali się bez zarzutu. Duży plus za wytrzymałe worki z rączką

Wszystko ok

Towar zgodny z opisem, węgiel nie jest za mokry, dobrze się pali, mało popiołu. Kupiłem pierwszy raz na próbę i z pewnością zrobię to znowu.

dobry zakup

Sprawna obsługa, do produktu dołączony certyfikat, po pierwszym zużyciu wydaje się być wydajny, pozostaje tylko czekać na zimę

Dodaj opinię

Napisz opinię

Ekogroszek workowany CALORUM 26MJ/kg

Ekogroszek workowany CALORUM 26MJ/kg

Produkowany z węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalni Ekogroszek Calorum 24, to wysokiej klasy opał charakteryzujący się bardzo niską zawartością popiołu i siarki utrzymującą się na poziomie kolejno poniżej 8% i 0,25%, co znacznie ułatwi Państwu konserwację kotłów. Nasz Ekogroszek Calorum 24 posiada bardzo dobre właściwości grzewcze i pozwala na utrzymanie wysokich parametrów pracy kotła. Jest przeznaczony do pieców z podajnikiem a jego właściwości potwierdzają wyniki badań przeprowadzone przez niezależną firmę.

Ekogroszek Workowany CALORUM 24 Specyfikacja

POGODA
www.swiatpogody.pl