Firma z doświadczeniem – to my

iCiepło.pl to firma z doświadczeniem w handlu węglem, zarówno hurtowym, jak i detalicznym. Posiadamy własnych, sprawdzonych dostawców węgla kamiennego, węgla brunatnego, ekogroszku i miału. Dzięki bogatej wiedzy możemy zaoferować Państwu tani opał o sprawdzonych parametrach, dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. Obecnie w naszej ofercie znajduje się:

Wszystkie nasze produkty zostały przebadane i sprawdzone pod kątem ich właściwości. Każda z naszych palet zawiera opał najwyższej jakości dostosowany do wymagań pieców zasypowych, tradycyjnych i wyposażonych w podajniki automatyczne.

Opał to dopiero początek

Dzięki naszemu doświadczeniu i stałemu kontaktowi z klientami detalicznymi postanowiliśmy wprowadzić usługi dodatkowe, które znacznie ułatwiają zarówno użytkowanie pieca, jak i zamawianie naszych produktów.

Ważna uwaga: obecnie wszystkie usługi dodatkowe i ich ceny obowiązują wyłącznie na terenie woj. wielkopolskiego.

Nasza polityka

Rozumiemy naszych klientów i jesteśmy otwarci na ich potrzeby. Dzięki staraniom naszego zespołu zapewniamy darmowy transport naszego towaru na terenie całego kraju. Koszty transportu nie są już problemem klienta. Proces logistyczny zaprojektowaliśmy w taki sposób, żeby jego realizacja nie zajęła więcej niż 72 godziny, a cena pozostała na konkurencyjnym poziomie. Mieszkańcy woj. wielkopolskiego mogą również skorzystać z usług dodatkowych a transport realizowany jest naszym własnym transportem. Oprócz tego zapewniamy również inne, innowacyjne i nowoczesne rozwiązania obsługi zamówień.

Jednym z nich jest możliwość stworzenia własnej palety węgla. Na czym to polega? Na jednej palecie, w ramach jednego zamówienia możemy przygotować worki z kilkoma różnymi rodzajami opału. Ile to kosztuje? Płacą Państwo tylko za węgiel!

Jesteśmy całkowicie pewni jakości i kaloryczności naszego węgla. Nic nie ukrywamy, niczego nie dodajemy, nie mieszamy naszego opału, kontrolujemy cały proces od zamówienia u naszego dostawcy do wysyłki do odbiorcy końcowego. Zapewne mogą Państwo znaleźć tani węgiel, ale czy mogą być Państwo pewni jego jakości? Tani opał to nie wszystko liczy się też jego jakość! Do każdej palety dołączamy certyfikat jakości każdego z naszych węgli.

Z wyrazami szacunku,

Zespół icieplo.pl 


POGODA
www.swiatpogody.pl