Specyfikacja

Rodzaj piecaPiec tradycyjny
Wartość opałowa [MJ/kg]26-28
Granulacja [mm]40-80
Wilgotność [%]6,44
Popiół [%]7,88
Siarka [%]0,43
MarkaCALORUM
Ciepło spalania [Mj/kg]27-29
Waga worka [kg]20
Raport z badań

Węgiel kamienny orzech CALORUM 28MJ/kg

Wydłużony czas oczekiwania. Skontaktuj się z nami pod adresem sklep@icieplo.pl w celu poznania terminu realizacji.

Cena Brutto 949,00 zł

Łączna Cena Brutto 949,00 zł


Opis produktu

Workowany, polski węgiel w dobrej cenie

Ten rodzaj opału pochodzi polskich kopalń i dostarczany jest do naszego magazynu głównego bezpośrednio z miejsca wydobycia. Cechuje się wysokimi parametrami , zapewnia większą moc grzewczą dzięki wyższej kaloryczności, a przy tym idealnie nadaje się do pieców tradycyjnych, kaflowych i kuchenek węglowych. Wysoka kaloryczność, mała zawartość popiołu i siarki oraz niska wilgotność sprawiają, że z powodzeniem może być używany do ogrzewania większych powierzchni, nawet przy dużych mrozach.

Gwarancja najwyższej jakości 

W naszym sklepie bardzo poważnie podchodzimy do jakości oferowanych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu węglem wiemy jak go transportować i magazynować aby w pełni zachował swoje właściwości. Również przygotowując zamówienie dla klienta utrzymujemy wysokie standardy w kwestii stosowanych worków. Zostały one zaprojektowane z myślą o wygodzie, możliwościach magazynowych i funkcjonalności. System mikrowentylacji zapewnia zachowanie odpowiedniej suchości a dodatki chroniące przed promieniami UV i mrozem pozwalają na bezpieczne magazynowanie na wolnym powietrzu.

Aby ułatwić transport i przenoszenie worki z opałem, wyposażone w rączkę do ich łatwego przenoszenia, układane są na bezzwrotnych paletach, a stabilność zapewniają im molety antypoślizgowe oraz specjalny kaptur z folii termokurczliwej, którzy dodatkowo zapewnia ochronę przed warunkami atmosferycznymi.

Czysto, szybko i bezpiecznie

Nasze worki nie tylko pozwalają na łatwe przechowywanie opału, ale również cechują się wysoką estetyką wykonania oraz pełną funkcjonalnością. Standaryzowana waga wynosząca 20 kg oraz uchwyt ułatwiający ich przenoszenie pozwala na łatwe i szybkie zasypywanie pieca czy podajnika i kontrolę zużycia opału. Nie trzeba się też martwić o zanieczyszczenia spowodowane przenoszeniem czy samym składowaniem.

Darmowy transport i zwrot

Węgiel należy przenieść do miejsca składowania? Żaden problem! Oferujemy usługę wniesienia zamówionego towaru i zeskładowanie go we wskazanym miejscu. 

Dostarczamy opał najwyższej jakości spełniający oczekiwania naszych klientów. Jeśli jednak nie jesteś zadowolony z dostarczonego produktu, masz pełne prawo do zwrotu w terminie 14 dni o dnia dostawy

Zapraszamy do zapoznania się także z ofertą innych naszych produktów i skomponowania własnej palety opałów marki CALORUM.

Zespół iCieplo.pl

Opinie

Super wegiel!!!

Bardzo dobry wegiel, kupowalam w tamtym roku.wydajny, I Co najwazniejsze dlugo trzyma cieplo, czekalam dosc dlugo, ale warto bylo. Obecnie zakupilam inny,totalna porazka w porownaniu do wegla Calorum. Wart swojej ceny. Smialo 5+

Calorum 28

Bardzo dobry węgiel. Polecam

dobry węgiel

zdecydowanie mogę polecić ten węgiel, pali się super, daje dużo ciepła i mało popiołu. czas dostawy w miarę ok

Prawdziwy orzech.Nie kłamali

Spokojnie mogę polecić ten węgiel.Zdecydowanie polski towar.

szacun

węgiel ok, pali się wyśmienicie

Węgiel kamienny polski orzech CALORUM 26

Jestem pełen PODZIWU w poniedziałek zamówiony a w czwartek dostawa.TO JEST TO.Węgiel naprawdę wart tej ceny.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ. PS.POZDRAWIAM PANIĄ U KTÓREJ SKŁADAŁEM ZAMÓWIENIE.

Nie kłamali

Pani przez telefon mówiła, że jest bardzo dobry no i prawda. Zamówiłem 500kg na próbę i wypala się cały. Daje mało popiołu. Sąsiad też kupił tonę i tak samo.

Jestem zadowolony

Spokojnie mogę polecić ten węgiel. Wszystko się zgadza z tym co mi zaoferowano. Co najważniejsze dobrze się pali.

Prawdziwy orzech

Zdecydowanie polski towar. Widac, ze dobrze sie wypala i ma dobra jakosc. Wczoraj tylko 2 razy zarzucalem.

Godny polecenia

Węgiel ok, nie rozczarował mnie. Dostawa w miarę szybka, ogólnie polecam

Dobry orzech

Kupowałem ten rodzaj węgla od wielu dostawców i zdarzało się, że zamiast węgla dostawałem węgiel zmieszany z kamieniem. W tym przypadku węgiel to węgiel, dostatecznie suchy, pali się dobrze. Do tego sprawna obsługa.

Sprawny zakup - dobry towar

Towar zgodny z opisem, potwierdzony załączonym certyfikatem, pali się ok, jestem zadowolony z zakupu.

Dodaj opinię

Napisz opinię

Węgiel kamienny orzech CALORUM 28MJ/kg

Węgiel kamienny orzech CALORUM 28MJ/kg

Wysokiej jakości węgiel pochodzący z polskich kopalń w przystępnej cenie i gwarancją szybkiej dostawy. Doskonale nadaje się do opalania tradycyjnych kotłów, pieców kaflowych i kuchenek węglowych. Jego właściwości potwierdzają wyniki niezależnych badań.

Węgiel Orzech CALORUM 26 Specyfikacja

POGODA
www.swiatpogody.pl